A Kacar

      Prof. Dr. Ahmet KAÇAR   

   09.10.2020 - 


Prof. Dr. Selahattin KAYMAKCI

Prof. Dr. Selahattin KAYMAKCI

24.02.2020 – 09.10.2020


ahmet hamdi.topal

Prof. Dr. Ahmet Hamdi TOPAL 

(Rektör Uhdesinde)

11.11.2019 – 24.02.2020


Prof. Dr. Duran AYDINÖZÜ

Prof. Dr. Duran AYDINÖZÜ

25.12.2017 – 11.11.2019


B.Unal İbret

    Prof. Dr. Bilgin Ünal İBRET

  25.03.2014 – 25.12.2017


Nüket Tör

Prof. Dr. Nüket TÖR

04.01.2010 – 25.03.2014


Prof. Dr. Mevlüt BEYRİBEY

Prof. Dr. Mevlüt BEYRİBEY

11.03.2008 – 04.01.2010


Prof. Dr. Meral UYSAL

Prof. Dr. Meral UYSAL

 25.09.2007 – 11.03.2008


Prof. Yılmaz ŞENDURUR

Prof. Yılmaz ŞENDURUR

04.01.2006 – 27.07.2007


Azmi Yetim

Prof. Dr. A. Azmi YETİM

02.01.2002 – 04.01.2006


Prof. Dr. Refik TURAN

Prof. Dr. Refik TURAN

 08.11.1995 – 24.10.2001


Hüseyin Soylu

Prof. Dr. Hüseyin SOYLU

1992 - 1995